Informacja!

Szanowni Państwo, w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną w Polsce - zwracamy się z prośbą o kontaktowanie się telefonicznie lub mailowo jeśli dany problem nie wymaga pilnej wizyty w siedzibie Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości w Suwałkach. 

Telefon: +48 87 565 13 86

Dziękujemy.

x

Zachowując we wszelkich podejmowanych działaniach zasadę transparentności udostępniamy Państwu formularz, umożliwiający zapoznanie się ze Statutem Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości w Suwałkach. Wystarczy wypełnić odpowiednie pola, a prośba o udostępnienie Statutu zostanie przekazana bezpośrednio do Biura Fundacji. Statut zostanie wysłany na podany przez Państwa adres e-mail:

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Rozwoju Przedsiębiorczości w Suwałkach, ul. Tadeusza Kościuszki 62, 16-400 Suwałki, w zakresie niezbędnym do realizacji jej celów statutowych. Oświadczam, że podane przeze mnie dane osobowe są prawdziwe i aktualne oraz że dotyczą mojej osoby.

IMIENINY

Dzisiaj jest: 31 Maj 2020    |    Imieniny obchodzą: Aniela, Petronela, Kamila

 

 

 

 

 

LICZNIK

Liczba wejść na naszą stronę 149651