Zachowując we wszelkich podejmowanych działaniach zasadę transparentności udostępniamy Państwu formularz, umożliwiający zapoznanie się ze sprawozdaniami Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości w Suwałkach. Wystarczy wypełnić odpowiednie pola, a prośba o udostępnienie sprawozdania zostanie przekazana bezpośrednio do Biura Fundacji. Sprawozdanie zostanie wysłane na podany przez Państwa adres e-mail:

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Rozwoju Przedsiębiorczości w Suwałkach, ul. Tadeusza Kościuszki 62, 16-400 Suwałki, w zakresie niezbędnym do realizacji jej celów statutowych. Oświadczam, że podane przeze mnie dane osobowe są prawdziwe i aktualne oraz że dotyczą mojej osoby.

 

 

 

 

 

Liczba wejść na naszą stronę 133217

 
 
 
 

 

 

 

 

 

Dzisiaj jest: 16 Lipiec 2019    |    Imieniny obchodzą: Maria, Stefan, Eustachy

Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości powstała z myślą o podejmowaniu działań na rzecz rozwoju przedsiębiorczości, ożywienia gospodarki oraz przeciwdziałania negatywnym skutkom bezrobocia. Intencją fundatorów było skupienie w  jednym miejscu pełnego wachlarza usług dla przedsiębiorców i bezrobotnych poszukujących szans własnego rozwoju.